Minust

Siinkohal tundub, et on kohatu kuidagi ennast iseloomustama hakata. Seega otsustasin, las teised räägivad minu eest.

Argo on lihtne ja tagasihoidlik mees, kes ei armasta liigseid sõnu aga kõneleb piltide keeles. Pildikeel mida ta harrastab on mitmekihiline, puudutab paljusid ja mitmeti. See on harrastus, mida ta teeb südame ja suure pühendumusega. Ülim kriitika enda tööde osas ei lase tal välja anda ühtki sellist pilti milles ta ise veendunud ei ole.

Kui mitmete aastate vältel pildistas ta „sahtlisse“, siis nüüd on inimesed sellele sahtlile ligi pääsenud. Enesekriitikast on saanud sõber ja abiline, aus tagasiside on avanud arenguvõimalusi, inimesed ja olukorrad on innustajaks ning motivatsiooni ei tulegi otsida. Nüüd on ka põhjust oma sahtlisuu rohkem avada ja sisu laiemale uudistajate ringile kättesaadavaks teha. Tänu iga kliendi ees, kes on andnud võimaluse ja on uskunud temasse, on suur väärtus, mida Argo oskab hinnata.

Kui Sa oled sellele lehele pidama jäänud, siis saan Sind vaid õnnitleda, oled võtnud oma kiire elutempo juures aja iseendale, vaadanud ja nautinud pilte, saanud häid emotsioone ja positiivset energiat, mida just nüüd vajad. Vaata veel, võta veel see hetk enda jaoks, leiad kaadreid mis sind kõnetavad… puudutavad… innustavad… tiivustavad…. rahustavad… hingestavad… Minuga on see alati nii!

Argo peegel ja suurim toetaja

***

Argot iseloomustab pühendumine, põhjalik ettevalmistumine ning hea silm tabamaks emotsioonirohkeid hetki ja tähendusrikkaid kaadreid.

Helen ja Jürgen

***

Argoga fotograafia alaselt puutusime kokku esimest korda ühes pulmas ning sellele eelnenud tüdrukuteõhtul. Tüdrukuteõhtu pildistamist organiseerisin tookord ise ning kõik sujus väga hästi. Üritustest tehtud pildid olid väga meeldejäävad ning seetõttu otsustasime kutsuda Argo ka enda pulmapäeva jäädvustama.

Eleri

***

Soovitame Argot pildistama, kui keegi tahab ilusaid pilte, eriti koerapilte :)

Hendrik

***

Argo on  pühendunud fotograaf, kes märkab ja toob esile detailid ning emotsioonid. Märkimisväärsed on Argo looduspildid, kus on kinni püütud kõik loodusega kaasnevad ilmastikuolud ja nähtusid ning kaunid vaated. Nende piltide vaatamine mõjub teraapiliselt. Lisaksin veel ka seda, et piltide kujundamise ja disaini osas on Argol häid ideid ja teostuslahendusi.

Madli

***

Argo on oma töös kogu hingega sees ja seda on kohe kaugelt tunda ja näha. Kutsusime Argo oma pulma fotograafiks ning see oli ka tema esimene pulm, mida pildistada. Ja me jäime tulemusega väga, väga rahule! Ta oli teinud eelnevalt ära suure eeltöö. Saime kokku ning külastasime potentsiaalseid kohti, kus pildistada.

 Väga meeldiv oli ka see, et ta esitas palju küsimusi, arvestas meie arvamuse ja soovidega. Igati sümpaatne ja andekas fotograaf, kellega on ka mugav ja soe suhelda. Meie jäime oma pulmapiltidega 100% rahule ning soovitame teda ka julgelt teistele! 

Karmen ja Raimo

***

Argost ja tema kaamerast on saanud lahutamatud sõbrad. Omamoodi tasasel sammul astuvad nad nüüd koos ja teevad ILU. Modellidena meeldivad Argole loodus ja lapsed. Looduses tabab Argo talle omapärasel viisil selle ilu ja võlu. Argo võtab vastu mitmesuguseid väljakutseid, teeb palju eeltööd, et tulemus oleks maksimaalne. Argo tööd on omapärased, loomulikud ja huvitavad. Talle meeldib mängida valguse ja varjudega. Oma töödes on ta enesekriitiline ja terava silmaga maksimalist.

Maiken

***

Argo on fotograaf, kes saab hakkama ükskõik millises keskkonnas ... Ta suudab teha suurepäraseid pilte nii laste sünnipäevadest, kui ka metsa eksinud noorpaaridest. Kõike seda teeb ta äärmise rahulikkusega, mis tekitab fotosessioonil olevale inimesele mõnusa rahu ja kindlustunde (kindlasti tuleb hea pilt!) ning pidudel ja trallidel on ta märkamatu, kuid siiski terava silmaga!

Lauri