Eesti jõulurüüs 2021

Järjekorras juba neljas jõulutuur ümber Eesti on teoks saanud. Võin kinnitada, et Eestimaa on jõuludeks valmis. Lumi on maas ning kuused ehitud. Ilusaid jõule!

Rootsi ja Norra - juuli, 2021

Seekordne puhkusereis viis meid Põhjamaadesse avastama Rootsit ja Norrat. Avastamist Rootsis jätkus kuhjaga. Jalajäljed jätsime Marstrandi, Grundsundi, Ellösile ja Fiskebäcksili. Päike liikus meiega ja vihmapilved püsisid kõrval. Norra piiril küsiti…

Rakvere Vallimägi

Möödunud aasta augusti alguses avati Rakveres suurejooneline vabaõhukeskus. Oma arhitektuurilt ning valguslahenduselt üpris unikaalne. Kel mahti, minge kaema.

Äntu Sinijärv

Sinijärv on järv Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas. Järv asub umbes 7 kilomeetrit Väike-Maarjast lõuna pool. See on Eesti kõige selgema veega järv; limnoloogiliselt tüübilt alkalitroofne järv. Järve oletatav läbipaistvus ulatub 15 meetrini, kuigi suurim sügavus järves on vaid 8 m. Wikipedia

Tallinn 23.12.2020 (12 new items)

Kui tänavusel jõulutuuril otsisime tikutulega lund mööda Eestimaad, siis see mis täna hommikul aknast paistis tundus uskumatuna. Ei saanud kuidagi seda hetke mööda lasta, seega kiirelt riidesse ning linna kõike seda ilu jäädvustama.

Eesti jõulurüüs 2020

Tänavune aasta on olnud teistsugune. Oleme pidanud kokku puutuma erinevate murede ja raskustega, samas on rohkem hoolimist ning abivalmidust. Ma siiralt loodan, et järgmine aasta tuleb parem ning pandeemia saab murtud. Seekordne jõulutuur, mis on järjekorras juba kolmas on läbi saanud. Läbitud sai peaaegu 1400 kilomeetrit ning jäädvustatud umbes 30 linna ja asula kuused ning jõulumeeleolu. Kuigi ilm oli väga sombune ning sadas lakkamatult vihma, saime ka näpuotsaga lund. Ehk toob see pildivalik teile natuke jõulumeeleolu, mis paljudel võibolla muidu kättesaamatuks jääb. Kinnitan, et Eestimaa on saabuvateks pühadeks valmis ning ehitud. Rahulikke jõule!

Tallinn 23.12.2020

Kui tänavusel jõulutuuril otsisime tikutulega lund mööda Eestimaad, siis see mis täna hommikul aknast paistis tundus uskumatuna. Ei saanud kuidagi seda hetke mööda lasta, seega kiirelt riidesse ning linna kõike seda ilu jäädvustama.

Best of Paldiski

Paldiski linnaruum on viimasel ajal palju muutunud tänu Lääne-Harju Valla ettevõtlikele ametnikele. Olen Paldiskit palju jäädvustanud, seega otsustasin jagada teiega pildialbumit, kust võib leida jäädvustusi sellest linnast ning lähiümbrusest, mis on kuidagi silma jäänud.

Marimetsa raba

Kakerdaja raba

August, 2020


Loading more...